Sponzoři
a podporovatelé
TopArt
reklamní studio

webSEO - reklama na internetu
SEO optimalizace
,
reklama na internetu,
tvorba www stránek

Tvorba web stránek

Podporují nás
Město Hranice

Archív aktualit 2019 Archív aktualit 2018 Archív aktualit 2017 Archív aktualit 2016 Archív aktualit 2015 Archív aktualit 2014 Archív aktualit 2013 Archív aktualit 2012 Archív aktualit 2011 Archív aktualit 2010

Dětský den 10.6.2012


Dětský den v neděli 10.6.2012 nezačal nic moc. Těsně před zahájením se spustil prudký déšť, který z připraveného hřiště na soutěže udělal jedno jezero. Naštěstí déšť asi po hodině přestal a dětský den mohl začít.
I když P. Podzemná se svými pomocníky musela improvizovat, děti se bavily a soutěžily o sladké odměny. Program dětského dne zpestřily ukázky výcviku psů v agility, které předvedly děvčata z Agility Hranice, V. Boráň předvedl ukázku v létání leteckých modelů a terenního auta řízené dálkově. R. Zlámalová a i. Podařilová dovedly své koně na, kterých se nejen děti povozily. Na závěr přijel P. Valenta se svými dvěma koňmi a dvěma malými hříbaty. Návštěvníci se mohli povozit na bryčce a obdivovat rychlost hříbat, kterou dokázali běhat.
Nakonec nás po dvou a půl hodině opět vyhnal déšť a tak zbytek dětského dne jsme strávili v sokolovně. Poděkování patří všem. kteří se o chod starali, obsluze v baru, účinkujícím a všem, kteří byli vyjmenováni. Na Dětský den poskytlo Město Hranice grant.