SponzořiTopArt
reklamní studio

webSEO - reklama na internetu
SEO optimalizace
,
reklama na internetu,
tvorba www stránek

Tvorba web stránek

Podporují nás
Město Hranice

Archív aktualit 2019 Archív aktualit 2018 Archív aktualit 2017 Archív aktualit 2016 Archív aktualit 2015 Archív aktualit 2014 Archív aktualit 2013 Archív aktualit 2012 Archív aktualit 2011 Archív aktualit 2010

Sokolský slet Přerov


Byli jsme na krajském sletu v Přerově-jako pořadatelé. Desetičlenná skupina členů naší jednoty se zúčastnila Krajského sletu v Přerově. Letošní slety se konají v roce 150. výročí založení sokolského hnutí v Čechách.
Jelikož se v naší jednotě na slet nenacvičovalo, byli jsme nápomocni organizátorům jako pořadatelská služba. Nástup byl o půl sedmé ráno. Nám byly přidělena na starost tribuna a šatny na jedné ze škol, kde se cvičenci převlékali. Od rána probíhaly nácviky jednotlivých skladeb. Před třetí hodinou, když byla tribuna stadionu Spartak Přerov plná diváků, se na stadionu objevil průvod. V čele pochodovaly vlajkonoši s historickými vlajkami sokolských jednot, do pochodu hrála kapela a na plochu stadionu nastoupilo 1700 cvičenců. Po slavnostním vztyčení naší vlajky a přednesení zdravic začala přehlídka sletových skladeb. Celkem bylo předvedeno 12 vystoupení. Všichni účinkující sklidili bouřlivý aplaus. Po ukončení vystoupení jsme uklidili stadion od značek, vše odvezli do přerovské sokolovny. Přesto, že jsme se domů dostali po sedmé hodině, jsme rádi, že jsme viděli krásná vystoupení. Všichni cvičenci tomu obětovali mnoho volného času. V Praze se vystoupení uskuteční 5. a 6. července. Již dnes můžeme říct, že je se na co těšit.