Sponzoři
a podporovatelé
TopArt
reklamní studio

webSEO - reklama na internetu
SEO optimalizace
,
reklama na internetu,
tvorba www stránek

Tvorba web stránek

Podporují nás
Město Hranice

Archív aktualit 2019 Archív aktualit 2018 Archív aktualit 2017 Archív aktualit 2016 Archív aktualit 2015 Archív aktualit 2014 Archív aktualit 2013 Archív aktualit 2012 Archív aktualit 2011 Archív aktualit 2010

Volejbalisté se utkali ve Velké

V prosluněnou sobotu 27. srpna 2016 se na kurtech u sokolovny ve Velké odehrál již XVI. ročník prázdninového volejbalového turnaje smíšených družstev ve volejbale.

Přihlásilo se osm týmů z blízkého i vzdálenějšího okolí, které se ve dvou nalosovaných skupinách po čtyřech utkaly systémem „každý s každým“ na dva vítězné sety. První dva týmy ze skupiny postupovaly do semifinále a družstva na třetím a čtvrtém místě se utkala o konečné umístění.
Ze sestupových příček ve skupině se nejlépe dařilo Strážcům Pecek, kteří po výhře nad Pleckem stanuli na pátém místě, Plecku připadlo místo šesté. Džabařům se po smůle ve skupině zadařilo a porazili Gentlemany, čímž si vybojovali sedmé místo. Na Gentlemany tak zbylo místo osmé.

V semifinálových bojích se utkali domácí Sokoli z Velké s Monkeys, kteří díky bezchybné hře porazili domácí ve dvou setech a postoupili tak do finále. Dalším účastníkem finále byl tým Džabaři Neto, kteří porazili tým PilaJedla. V dalším zápase o třetí místo se domácím stále nedařilo dostat do jejich hry a vybojovali tak čtvrté místo, PilaJedla získala bronzové umístění.
Finále patřilo přespolním družstvům z Bystřice a Přerova. Oba týmy bojovaly o každý balon a rozhodně to byla hezká volejbalová podívaná. Vítěz ovšem mohl být jen jeden a tím se stali bystřičtí Monkeys, druhé místo putovalo do Přerova. Konec turnaje byl kolem 18. hodiny.

Všichni účastníci byli odměněni za jich snahu a tímto bychom jim chtěli poděkovat za účast. Velké poděkování patří také sponzorům turnaje, kteří věnovali ceny a nebo se jinak dlouhodobě podílí na chodu celého Sokola ve Velké. Děkujeme a budeme se těšit na dalších sportovních i kulturních akcích v naší sokolovně.

 

Konečná umístění

  1. Monkeys

  2. Džabaři Neto

  3. PilaJedla

  4. TJ Sokol Velká

  5. Strážci Pecek

  6. Plecko

  7. Džabaři

  8. Gentlemani

 

 

 

Sepsal: Marek Beneš, 8. 9. 2016