Sponzoři
a podporovatelé
TopArt
reklamní studio

webSEO - reklama na internetu
SEO optimalizace
,
reklama na internetu,
tvorba www stránek

Tvorba web stránek

Podporují nás
Město Hranice

Archív aktualit 2019 Archív aktualit 2018 Archív aktualit 2017 Archív aktualit 2016 Archív aktualit 2015 Archív aktualit 2014 Archív aktualit 2013 Archív aktualit 2012 Archív aktualit 2011 Archív aktualit 2010

Volejbalový turnaj 19.5.2012


Sportovní areál Sokola Velká v sobotu 19.5.2012 se zaplnil hráči volejbalu, kteří se zúčastnili IX. ročníku Župního volejbalového turnaje smíšených družstev. Krásné, téměř letní, počasí přilákalo do sokolského areálu ve Velké celkem deset družstev a spoustu diváku. Družstva byla rozlosována do dvou skupin. Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým na dva hrané sety do 20 bodů. Po celodenním klání se vítěz každé skupiny utkal s druhým ve druhé skupině. Vítězové se utkali o vítězství a druhé místo, poražení o třetí příčku. Přihlížející diváci viděli volejbal plný tvrdých výměn a obětavých zákroků. Po celodenním snažení ve skupinách si účast v zápase o třetí místo vybojovaly týmy Vysoká zvěř a Raškovice. Vítězství a třetí místo v turnaji si vybojoval tým Vysoká zvěř.
Ve finálovém utkání po urputném boji zvítězili hráči týmu Hoblit nad domácími ze Sokola Velká a stali se celkovými vítězi IX. ročníku Župního volejbalového turnaje.

Celkové pořadí turnaje:

  1. Hoblit
  2. T. J. Sokol Velká
  3. Vysoká zvěř
  4. Raškovice
  5. Prasečí Střítež
  6. Šenov
  7. Parchanti
  8. Rigor Mortis
  9. No Name
  10. Týpci

Pěkný sportovní den byl zakončen společným posezením dlouho do noci kde se rozebíraly momentky ze zápasů, sledovalo se dění na MS v hokeji a posléze již jen někteří sledovali fotbalový zápas v Mnichově.
Všem očividně po dlouhém dnu plného sportovního vypětí chutnal sortiment jídel a nápojů v baru, tak že se vše snědlo a vypilo. Nakonec všichni v pořádku odešli nebo jinak se dostali domů. Pokud někdo pohřešuje 1 ks kolo cestovní, tak ještě v neděli bylo ve stojanu u sokolovny, dále propínací mikina a sluneční brýle.
Turnaj se vydařil i díky obětavostí členů Sokola Velká, kteří se postarali o celkové zabezpečení akce, která pro většinu z nich to bylo od brzkých ranních hodin až do půlnoci.
Pořadatelé děkují sponzorům turnaje a to: Město Hranice, Kunst spol. s.r.o. Hranice, Cidemat, s.r.o. Hranice, Cetris, s.r.o. Hranice, Grapp CZ - reklamní studio, Level Pro a.s., Sokol Velká.