Sponzoři
a podporovatelé


TopArt
reklamní studio

webSEO - reklama na internetu
SEO optimalizace
,
reklama na internetu,
tvorba www stránek

Tvorba web stránek

Podporují nás
Město Hranice

Archív aktualit 2022 Archív aktualit 2021 Archív aktualit 2020 Archív aktualit 2019 Archív aktualit 2018 Archív aktualit 2017 Archív aktualit 2016 Archív aktualit 2015 Archív aktualit 2014 Archív aktualit 2013 Archív aktualit 2012 Archív aktualit 2011 Archív aktualit 2010

Gymnastický oddíl TJ Sokol Velká

 
 
Župní přebor v atletice - Přerov 2023
O víkendu se naši cvičenci zúčastnili župního přeboru v atletice, kde vyzkoušeli své fyzické schopnosti ve čtyřech disciplínách: sprint, hod kriketovým míčkem, skok daleký a běh na 300 nebo 600 metrů. Všech našich 26 reprezentantů podalo skvělé výkony, jejich snaha a zapálení byly nepřehlédnutelné. Celých závodů se zúčastnilo přes 140 dětí a organizace i atmosféra byla opět skvělá. Po sečtení výsledků si na bednu za TJ Sokol Velká stoupla tato tři děvčata:
 
1. místo (mladší žákyně I): Michalka Boráňová
2. místo (mladší žákyně II): Maruška Filáková
3. místo (mladší žákyně I): Adinka Kozáková
 
Vítězkám i všem ostatním sportovcům gratulujeme
 k jejich výkonům a děkujeme za kvalitní reprezentaci naší jednoty. Sportu zdar!
P.s.: Nemalé díky patří všem organizátorům z TJ Sokol Přerov, cvičitelkám a maminkám, které děti na závody doprovodily, i rodičům za jejich podporu ❤
 


 


 

Příměstský tábor plný gymnastiky

Přestože se o prázdninách snažíme odpočívat, připravovat a nabrat síly na další školní rok, zvládli jsme letos uspořádat historicky první příměstský tábor pod naší jednotou. Nesl se, jak jinak, v duchu gymnastiky a byl plný pohybu, vodních hrátek a společných dobrodružství. Kromě klasických tréninků v chladivých prostorách sokolovny jsme se chodili osvěžit k vodě, podnikli pěší výlet z hradu Kunzov přes Radíkov až zpět do Velké a vyrazili na dva skvělé dny do spřátelené jednoty TJ Sokol Uherské Hradiště. Tam se o nás krásně postarali a poskytli nám vybavenou tělocvičnu i nocleh. Cestou jsme stihli navštívit proslulou Kovozoo a vyřádit se v tamějším aquaparku. Týden to byl nabitý a plný zábavy, takže se už teď těšíme na další turnusy v příštím roce!
 
Příměstský tábor se uskutečnil za podpory dotačního programu Národní sportovní agentury.
 
        
 

ZÁVĚREČNÁ AKADEMIE 2022

Na konci školního roku jsme v naší sokolovně uspořádali závěrečnou akademii, kde se předvedli stepaři Taneční školy Sester Hlavinkových a cvičenci gymnastického oddílu TJ Sokol Velká. Přes 50 účinkujících nadšeným divákům ukázalo, co všechno se stihli v uplynulých měsících naučit. Pro některé to byla velká premiéra, jiní stáli před publikem zkušeně už po několikáté. Atmosféra byla naprosto skvělá! Proto bychom chtěli touto cestou ještě jednou poděkovat všem, kteří se na akci podíleli, i těm, kteří přišli a podpořili nás. Díky vám, bylo to úžasné!

         
 

GYMNASTICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2022

S blížícím se koncem školního roku bylo nutné zapracovat na našich prvních ukázkách, neboť nás čekala závěrečná akademie pro rodiče a další "fanoušky". Během celého víkendu jsme se proto zaměřili na trénink nových choreografií a dopilování jednotlivých cviků. Abychom ale nebyli celý víkend jenom zavření v sokolovně, vyrazili jsme se osvěžit do blízkého potoku Velička, křídami pokreslili naše asfaltové hřiště, dováděli na sokolské zahradě a v noci statečně zdolali stezku odvahy. Za odměnu jsme na večeři spořádali pizzu a usnuli u promítání animované pohádky Coco. Celé soustředění jsme si moc užili a už teď se těšíme na další!
 


 

Na župním přeboru v atletice to cinkalo!

Minulou neděli se naše děti zúčastnily župního přeboru v Atletice, který se tradičně konal na atletickém stadionu v Přerově. Účast byla tentokrát bohatá, sjelo se 150 dětí z 10 jednot, které mezi sebou soutěžili ve čtyřech atletických disciplínách: sprint, dálkový běh, skok do dálky, hod míčkem. 
Naše červené družstvo slavilo skvělý úspěch, neboť si odvezlo 7 medailí, z toho 4 zlaté ! 
V kategorii předškoláků ukořistili zlatou Tobík Kafka i Editka Rozkydalová, stříbrnou medaili si odvezla Eliška Macháňová. 
V kategorii mladších žákyň jsme obsadili hned celou bednu - 1. místo: Maruška Filáková, 2. místo: Laurinka Majkusová, 3. místo: Anežka Macháňová, 4. místo: Eliška Rýparová. 
Neméně úspěšní jsme byli i v silné konkurenci mladších žáků, kde si zlatou medaili vybojoval Vašík Kantorek. Kluci Kristy Kafka a Jony Havránek se umístili na skvělém 4. a 5. místě z 25 závodníků.
Moc chválíme všechny naše reprezentanty, neboť atmosféra v týmu byla parádní a všech 18 dětí makalo na 100% ! Příští rok opět na značkách