Sponzoři
a podporovatelé


TopArt
reklamní studio

webSEO - reklama na internetu
SEO optimalizace
,
reklama na internetu,
tvorba www stránek

Tvorba web stránek

Podporují nás
Město Hranice

Archív aktualit 2022 Archív aktualit 2021 Archív aktualit 2020 Archív aktualit 2019 Archív aktualit 2018 Archív aktualit 2017 Archív aktualit 2016 Archív aktualit 2015 Archív aktualit 2014 Archív aktualit 2013 Archív aktualit 2012 Archív aktualit 2011 Archív aktualit 2010

Archiv aktualit 2010

20.12.2010 - Přejeme příjemné svátky a mnoho úspěchů v roce 2011


Tělocvičná jednota Sokol Velká přeje příjemné prožití svátků vánočních a v novém roce 2011 mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě.
V roce 2011 budeme opět pořádat řadu velice oblíbených akcí, proto sledujte náš web i profil na Facebooku, kde budou vždy včas podrobnosti.
 

8.12.2010 - Přes zimu se u nás děje také spousta věcí!!


Ač se může zdát, že se v sokole přes zimu nic neděje a jen nabíráme kila a chystáme si žaludky na vánoční obžerství, opak je pravdou... Naopak je teď čas plánování důležitých akcí, jako třeba turnajů, plesů, ping-pongového turnaje, chystají se různá taneční vystoupení, pravidelně se v sokolovně cvičí a posiluje v dobře vybavené posilovně.
Řeší se i různé inovativní věci, jako nové lehce manipulovatelné mantinely na floorball, hlásiče požáru a další novinky, na kterých se dá pracovat i přes zimu uvnitř sokolovny.
AKTUÁLNÍ ROZPIS AKCÍ NA ROK 2011
 

10.12.2010 - Vzpomínka na bratra Mirka Janáskacerna


V úterý 7.12.2010 se nejen členové Sokola z Velké rozloučili s dlouholetým a obětavým členem Mirkem Janáskem. Zemřel nečekaně 28.11.2010 ve věku nedožitých 63 let. Od svých mladých let byl cvičitelem, vedl všechny kategorie od žáků až po dospělé. Založil a vedl cyklistický kroužek, se kterým pravidelně jezdil jak po vlastech československých, tak po Franci, Itálii i Polsku. V zimě organizoval pobyty na horách a na běžkách, byl také výborným vedoucím Sokolů z Velké v soutěži Medvědí stezka, kde společně dosáhli republikových úspěchů. Byl aktivní i při brigádách, kterých bylo velké množství, a to především v letech 2002 až 2009, kdy jsme opravovali sokolovnu a budovali hřiště. Jeho oblíbené místo u vstupného na akcích, které pořádáme, bude prázdné.
Čest jeho památce.

28.9.2010 - Oslavy 90. výročí založení T.J. Sokol Velká


Do sokolovny ve Velké se v sobotu 25. 9. 2010 sešli členové Sokola a hosté, aby si připomněli a oslavili 90. výročí založení Tělocvičné jednoty Sokol Velká. Mezi hosty byli i předváleční členové jednoty, kteří byli cvičenci na Župním sletu žactva v roce 1935 a na XI. Všesokolském sletu, který se uskutečnil v roce 1948.


17.9.2010 - 90. výročí založení T.J. Sokol Velká 25.9.2010


V sobotu 25. září 2010 proběhne od 17 hodin v sokolovně ve Velké slavnostní schůze u příležitosti 90. výročí založení Tělocvičné jednoty Sokol Velká s tímto programem:
 • zahájení a přivítání hostů
 • hymna
 • slavnostní poslov, historie a současnost jednoty
 • vystoupení hostů
 • vystoupení cvičenců
 • závěr
 • občerstvení
 • prohlídka výstavky
 • od 19 hodin posezení při živé hudbě, pojídání dobrot a popíjení nápojů, volná zábava

6.9.2010 - Náhradní turnaj za Vlčnov ve Slavíči - 1.místo


Po hořko-sladké zkušenosti s vlčnovským greenem jsme se raději zúčastnili volejbalového turnaje mixů ve Slavíči 4.9.2010. Z celkem 10ti týmů jsme obsadili 1.místo, ovšem jak se říká, s odřenýma ušima. Ve finále jsme se potkali s Prasečíma očima, které nečekaně dobře zahráli a urvali nám set, takže ve finále zdolala Velká Prasečí oči 2:1 a vyhrála. 

1.9.2010 - Přátelské posezení členů a přátel sokola 11.9.2010


Program:
9 - 13 hodin: úklid sokolovny po malování a kolem sokolovny, sbírání ovoce a jiné práce, občerstvení a průběžné pojídání něčeho dobrého, pití nápojů, sportovní aktivity a volná zábava.

Musíme provést úklid celé sokolovny po malování a připravit se na oslavy 90. výročí založení Sokola ve Velké, které se uskuteční 25. - 26.9.2010 a potom ihned zahájíme pravidelné cvičení.
Doufáme, že se této akce zúčastníme všichni, kteří sokolovnu a hřiště využíváme ke cvičení, k volejbalu, florbalu, fotbalu, nohejbalu, ale i my ostatní, jež se staráme o administrativní věci v rámci sokola.

23.8.2010 - X.ročník volejbalového turnaje se značně vydařil!


Na kurtech u sokolovny ve Velké se konal již X.ročník prázdninového volejbalového turnaje smíšených družstev.

Počasí se velice vydařilo a soupiska týmů naznačovala, že bude k vidění krásný volejbal, což se také potvrdilo již v zápasech ve skupinách. Svou účastí nás potěšili i hráči z Brna, Vsetína či Valašského Meziříčí...   Více...

18.8.2010 - Prázdninový volejbalový turnaj 21.8.2010
...je plně obsazen!!!


V sobotu 21.8.2010 budeme pořádat tradiční prázdninový volejbalový turnaj smíšených družstev a bude to již X.ročník!

Aktuálně jsou přihlášení:
 • Velká
 • SAKO
 • STORCK
 • Prasečí oči
 • Střítež
 • Drahotuše
 • Uvidíme
 • Veteráni
 • Sekyra
 • Aliens
 • Banáni
 • Zájmový kroužek
Kapacita turnaje je již plně obsazena, proto prosíme o dochvilnost:
prezentace družstev je v 8:00!!!

pozvánka na tuto akci je ke stažení zde v PDF

Jsme i na Facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=144402462245322

20.7.2010 - Nohejbalový turnaj ozdobily krásné výkony


Dne 17.7.2010 se na perfektně upravených kurtech ve Velké konal 6. ročník nohejbalového turnaje 3-členných družstev.  Více...

4.7.2010 - Nohejbalový turnaj 17.7.2010


V sobotu 17.7.2010 budeme na kurtech ve Velké pořádat již 6. ročník nohejbalového turnaje tříčlenných družstev neregistrovaných hráčů. Pozvánka zde.


Kontakt:
Emil Valenta, tel.: 605 896 095, e-mail: emas.v@seznam.cz

28.6.2010 - Volejbalisté postupují na republikové finále
z 1. místa


V sobotu 26.6.2010 se za krásného letního a větrného počasí uskutečnilo II. kolo přeboru ČOS ve volejbale smíšených družstev na kurtech našeho Sokola Velká. Účastnilo se jej 6 družstev . . . více21.6.2010 - II. kolo přeboru ČOS ve volejbale 26.6.2010


V sobotu 26.6.2010 se bude na kurtech Sokola Velká konat II. kolo přeboru ČOS ve volejbale smíšených družstev pro oblast Morava. Volejbalové týmy budou soutěžit o postup na republikové finále, které se bude konat 4.9.2010 ve Vlčnově.
K vidění bude špičkový volejbal krajské úrovně! Pokud máte rádi volejbal, určitě příjďte podpořit domácí hráče.

Přihlášené týmy(7):

Dřevohostice, Velká, Vsetín, Dubicko, Náměšť na hané, Kroměříž, Mohelnice
 

- pozvánka na tuto akci je ke stažení zde v PDF

9.6.2010 - Nejbližší akce v červnu...


Blíží se léto a my již plánujeme, kterých akcí se zúčastníme. Zde jsou turnaje, které se konají v červnu:
 • 12.6.2010 to bude volejbalový turnaj 5+1 ve Velkém Týnci
 • 19.6.2010 budeme hrát opět mixy, ale 4+2 v Šenově u Nového Jičína

a konečně 26.6. se uskuteční II.kolo župního volbalového turnaje smíšených družstev

24.5. 2010 - Pozvánka na Dětský den 5.6.2010


DĚTSKÝ DENDovolujeme si Vás pozvat v sobotu 5.6.2010 od 14 hodin na tradiční Dětský den, který pořádají Sokoli z Velké. Pro všechny děti bude připravené odpoledne plné her, soutěží o ceny, jízda na koních, ukázka hasičského útoku v podání mladých hasičů z Velké, výcviku služebních psů v podání Městské policie a mnoho jiné zábavy. O bohaté občerstvení, jak pro děti a dospělé bude postaráno.

Přijďte strávit příjemné odpoledne na sokolskou zahradu ve Velké!31.5.2010 - vydařený volejbalový turnaj 29.5.


Dne 29.5.2010 se uskutečnil ve Velké VII. ročník župního volejbalového turnaje smíšených družstev, kterého se účastnilo 12 týmů.

...více informací


28.5. 2010 - Zítra bude velký volejbalový turnaj...


Vše již máme připraveno a nachystáno, jen aby nám vyšlo to počasí! Neplánovaně máme 12 týmů, i když hranice byla 10. Ale i tak doufáme, že se budou všichni dobře bavit a výborně si zahrají volejbal. O kvalitách přihlášených družstev není pochyb a již skupinové zápasy budou stát za podívanou! Co teprve ty finálové...

Stavte se! 29.5.2010, župní volejbalový turnaj mixů ve Velké!


20.5. 2010 - Přihlášky na volejbalový turnaj uzavřeny:
12 týmů


Pokud byste se chtěli přihlásit na volejbalový turnaj, který se bude konat 29.5.2010 na kurtech u naší sokolovny ve Velké, budete již jen jako náhradníci, pokud by nám někdo odpadl. Volná místa vám budou nabídnuta v pořadí, jakém se přihlásíte.

Přihlášené týmy:
 • Velká
 • Pila
 • Střítež
 • Storck
 • Rigor Mortis
 • Zájmový kroužek
 • Prašečí očí
 • NEVADA
 • Veteráni
 • Těžký míč
 • Dřevohostice
 • COŽE
Každopádně i pokud se nebudete účastnit aktivně, budeme rádi, když nás i tak navštívíte a podpoříte své favority;) těšíme se na vás!


15.5. 2010 - Volejbalový oddíl obsadil ve Slavíči 1.místo


I navzdory nepříznivé předpovědi počasí se včera 15.5.2010 konal volejbalový turnaj o putovní pohár ve Slavíči a hrálo se na venkovních kurtech s umělou trávou. Účastnilo se 8 družstev a náš volejbalový tým ve složení M. Beneš, P. Gofroj, M. Gerla, R. Zlámalová a B. Holcová obsadil 1. místo.

Pořadatelům i ostatním týmům děkujeme za perfektní atmosféru a příjemné volejbalové zážitky!

VII. ročník župního volejbalového turnaje smíšených družstev


  Zveme Vás na VII.ročník župního volejbalového turnaje smíšených družstev pořádaný naší jednotou.
 • sobota 29.5.2010 od 8:30 hod
 • sportovní areál T.J. Sokol Velká
 • pozvánka
 • tradiční after-party...

Postupně aktualizujeme stránky - chybí Vám zde něco?


Postupem času se snažíme doplňovat informace na web, bohužel to nelze z časových důvodů udělat jednorázově, protože čas je drahý a je ho v poslední době málo.
Máte nějaké tipy, co zde chybí a rozhodně by nemělo? Dejte nám o tom vědět! Nebo pokud máte nějaké fotky, texty či jiné infromace, které by zde neměly chybět...předem díky! Podívejte se na volejbalový oddíl nebo na SteppingMothers...