Sponzoři
a podporovatelé


TopArt
reklamní studio

webSEO - reklama na internetu
SEO optimalizace
,
reklama na internetu,
tvorba www stránek

Tvorba web stránek

Podporují nás
Město Hranice

Archív aktualit 2022 Archív aktualit 2021 Archív aktualit 2020 Archív aktualit 2019 Archív aktualit 2018 Archív aktualit 2017 Archív aktualit 2016 Archív aktualit 2015 Archív aktualit 2014 Archív aktualit 2013 Archív aktualit 2012 Archív aktualit 2011 Archív aktualit 2010

Archiv aktualit 2012

7.12.2012 - Dolňáci pobavili zaplněnou sokolovnu

V sobotu 24.11.2012 se v sokolovně představil divadelní soubor ze Spálova s veselým představením Zrcadlo. Zaplněná sokolovna viděla skvělé představení, ochotníci ze Spálova byli na závěr odměněni bouřlivým aplausem.


27.11.2012 - V pátek 30.11. bude koncert ZUŠ

V pátek od 18.00 hodin bude v sokolovně ve Velké koncert ZUŠ, mladého dechového orchestru.

23.11.2012 - Zítra je divadlo v sokolovně ve Velké

V sobotu 24.11.2012 se od 18-ti hodin v sokolovně ve Velké představí spálovský divadelní soubor Dolňáci s veselou báchorkou ZRCADLO. Vstupné je dobrovolné. Občerstvení zajištěno.
 29.10.2012 - Akce v sokolovně v roce 2013

Už se nám zase blíží konec roku, všechno to uteklo tak rychle...a my opět plánujeme akce na následující rok 2013. Jejich dosavadní plán najdete na stránce POŘÁDANÉ AKCE.
Tento seznam můžete využít i při předběžném ověřování volných termínu pro soukromé akce. Doporučujeme ale ověřit termín i telefonicky nebo emailem.
 

26.10.2012 - Lampionový průvod NEBUDE!

Omlouváme se, ale lampionový průvod se z provozních důvodů nebude konat.
Děkujeme za pochopení

3.10.2012 - Sokolské posezení 22.9.2012

i letos jsme se sešli, abychom provedli generální úklid sokolovny a sokolské zahrady. Na ranní brigádu se nás sešlo 30. Byla umyta všechna okna v sokolovně, vyprané záclony, proveden úklid v klubovně, v nářaďovně i ve sklepě. Bufet i peklo bylo podrobeno důkladnému úklidu. Největší letošní prací bylo zateplení stropu nad klubovnou, sociálním zařízením a šatnou. Zde bylo nutno ve stísněných prostorách nejdříve přeložit uskladěné trubky a desky. Na stávající škvárovou podlahu byly položeny dvě vrstvy polystyrenu o celkové výšce 16 cm. Polystyren byl k sobě přilepen lepidlem a na polysternen byl položen záklop z desek. Na sokolské zahradě bylo posbírané a zpracované ovoce. Po vykonané práci jsme se občerstvili. Odpoledne a k večeru se sešlo kolem 50 členů a příznivců sokola na neformálním posezení. Pojídal se vynikající gyros, příchozí donesli napečené cukroví a popíjelo se pivo s něčím ostřejším. Posezení se protáhlo do večerních hodin, dokud se vše nevypilo a nesnědlo. To, že jsme ráno na sebe všichni viděli, svědčí o tom, že jsme pili jen kvalitní nápoje.

5.9.2012 - Posezení pro členy a přátele Sokola Velká

V sobotu 22. září se bude v sokolovně ve Velké konat tradiční posezení pro členy a přátele Sokola Velká. Nejprve je v plánu brigáda na úklidu sokolovny a jejího okolí, sběr ovoce a následně volná zábava s pojídáním dobrot a pečeného masa. Pití je také zajištěno(nealko, alko, pivo - Svijanský Máz). Start v 10.00 hod., koná se za každého počasí.

27.8.2012 - Prázdninový volejbalový turnaj

V sobotu 25.8.2012 jsme uspořádali XII. ročník prázdninového volejbalového turnaje, kterého se zúčastnilo 7 družstev + jedno mixováné ze všech hráčů, kteří se libovolně střídali. Vítěznou příčku obsadilo Hovězí plecko, druzí skončili Veterání a bronz získali domácí Sokoli z Velké.

...více ->
24.8.2012 - Volejbalový turnaj od 8:00 hod!

Na sobotu 25. srpna 2012 jsme naplánovali tradiční prázdninový volejbalový turnaj smíšených družstev a bude to již XII. ročník.
A jak jste zvyklí, všechno bude připraveno a zajištěno tak, abychom si turnaj maximálně užili.

DORAZTE PROSÍM NA 8:00 HOD.!!

Přihlášky vyřizuje:  
  Marek Beneš, mara.benes@gmail.com, 777 628 819 (i SMS)

Přihlášená družstva:
 1. Sokol Velká
 2. TJ Střítež
 3. Vysoká zvěř
 4. Prasečí oči
 5. Veteráni
 6. Hovězí plecko
 7. Pohodáři
S přihláškami neotálejte!
 

18.6.2012 - Sokolský slet Přerov 16.6.2012

Byli jsme na krajském sletu v Přerově-jako pořadatelé. Desetičlenná skupina členů naší jednoty se zúčastnila Krajského sletu v Přerově. Letošní slety se konají v roce 150. výročí založení sokolského hnutí v Čechách.

...více ->12.6.2012 - Dětský den 10.6.

Dětský den v neděli 10.6.2012 nezačal nic moc. Těsně před zahájením se spustil prudký déšť, který z připraveného hřiště na soutěže udělal jedno jezero. Naštěstí déšť asi po hodině přestal a dětský den mohl začít.
I když P. Podzemná se svými pomocníky musela improvizovat, děti se bavily a soutěžily o sladké odměny.

...více ->


11.6.2012 - II. kolo přeboru ČOS ve volejbale

V sobotu 9. června 2012 se na kurtech u sokolovny ve Velké konalo II. kolo přeboru ČOS ve volejbale smíšených družstev pro oblast Morava I. Z původně 12-ti přihlášených družstech se odlásila 3 družstva, z toho jedno sokolské. Turnaj byl pořádán jako "open", takže 3 zúčastněné sokolské celky byly doplněny nesokolskými družstvy z okolí Hranic, která jsou již pravidelnými účastníky.
....více ->

1.6.2012 - Volejbalový turnaj tuto sobotu od 8:00!

V sobotu 9. června se bude konat II. kolo volejbalového turnaje v přeboru ČOS ve volejbale pro oblast Morava I. Detaily najdete v PDF níže. Turnaj je otevřen i pro nesokolská družstva!
Ještě je jedno volné místo, pokud by někdo měl zájem.

Sraz pár minut před 8 hodinou ranní na hřišti u sokolovny ve Velké!
Mapa: http://mapy.cz/s/3Uxx

Přihlášky
Marek Beneš - mara.benes@gmail.com - 777 628 819 (i SMS)


Propozice a pozvánka

Přihlášená družstva:
 1. Sokol Velká
 2. T.J. Střítež
 3. T.J. Sokol Dědice
 4. Parchanti
 5. NEVADA
 6. Krvavé záda
 7. Těžký míč
 8. Prasečí oči
 9. Sokol Štáblovice

24.5.2012 - Dětský den 10. června!

V sokolovně ve Velké máme stále nabitý program - po sobotním turnaji následuje 10. června DĚTSKÝ DEN, na který vás od 14 hodin srdečně zvou pořadetelé. Pro děti budou připraveny různé hry a soutěže o dobroty, nachystáno bude bohaté občerstvení a o zábavu bude postaráno.
Děti budou soutěžit v různých zábavných a dovednostních disciplínách o sladké a věcné odměny. Mohou si zastřílet ze vzduchovky, svézt se na koni nebo na tažené bryčce. K vidění bude ukázka hasičského útoku místních dobrovolných hasičů.

Na Vás a Vaše děti se těší pořadatelé!29.5.2012 - Sraz Harley Davidson ve Velké

Vsobotu 26. května 2012 si dali na sokolské zahradě sraz příznivci silných amerických motocyklových legen Harley Davidson. K vidění byly opravdu krásné stroje...


21.5.2012 - Volejbalový turnaj byl výborný

V sobotu 19.5.2012 se konalo I. kolo župního volejbalového přeboru ČOS ve volejbale smíšených družstev, které se zúčastnilo 10 týmů. První místo obsadilo družstvo Hoblit, druzí skončil Sokol Velká a třetí Vysoká zvěř.

> čti více....


15.5.2012 - Turnaj začíná již v 8 hodin tuto sobotu!

Kapacita sobotního turnaje se již naplnila, a proto vás prosíme, abyste dorazili na turnaj pár minut před 8. hodinou ranní, abychom mohli první zápas odpískat v 8.30 hod.
Čeká nás pěkné počasí (snad:)), výborné občerstvení s velkým výběrem dobrot a hlavně kvalitní volejbal díky vysoké úrovni přihlášených týmů:
 1. Sokol Velká
 2. Rigor Mortis
 3. TJ Střítež
 4. Parchanti
 5. Vysoká zvěř
 6. NEVADA
 7. Raškovice
 8. NoName
 9. Šenov
 10. Hoblit
Posledním zápasem den samozřejmě nekončí a pokračuje se dál na baru...

Těší se na vás všichni pořadatelé

13.5.2012 - Volejbalový turnaj 19. května - plně OBSAZEN

V sobotu 19. května se bude konat I. kolo volejbalového turnaje v přeboru ČOS ve volejbale. Detaily najdete v PDF níže. Turnaj je otevřen i pro nesokolská družstva!

Přihlášky
Marek Beneš - mara.benes@gmail.com - 777 628 819 (i SMS)


... už se to naplnilo :)
Propozice a pozvánka

Přihlášená družstva:
 1. Sokol Velká
 2. Rigor Mortis
 3. TJ Střítež
 4. Parchanti
 5. Vysoká zvěř
 6. NEVADA
 7. Raškovice
 8. NoName
 9. Šenov
 10. Hoblit
Můžete se nadále přihlašovat jako náhradníci.
Další turnaj se koná již 9.6.2012!!

5.3.2012 - Zpráva z valné hromady 24.2.

V pátek 24.2.2012 jsme sešli na Valné hromadě naší jednoty. Všechny přítomné přivítal M. Cvečka, který se ujal řízení valné hromady. Do sokolovny se dostavilo  z 73 členů 57, to je 78 %.  Tímto valná hromada byla usnášeni schopná. Po nezbytných volbách komisí,  se ujal slova starosta M. Krajíček. Všem přítomným připomněl výročí 150 let od vzniku Sokola.Ve svém projevu se zmínil nejen o vzniku a za jakých podmínek tehdejší tělovýchohné hnutí vznikalo, ale vzpomněl celou historii až do dnešní doby. Dále seznámil členy s programem XV. všesokolského sletu, který proběhne začátkem července v Praze.
Pak se věnoval zprávě o činnosti za minulé období. Jelikož je činnost naší jednoty bohatá, tak bylo o čem referovat. Dále přednesl rámcový  plán akcí,které budeme letos dělat. Na závěr poděkoval členům, ale i ostatním za práci, kterou vykonali.
Dále byly předneseny zprávy o sportovní činnosti, kterou přednesl M. Cvečka, zprávu o činnosti volejbalového oddílu přednesl vedoucí oddílu M. Beneš.Činností tanečního kroužku Stepping Mothers se věnovala Š. Hlavinková a o svých výsledcích v dálkových bězích referoval  J. Škrdla. O tom, jak  jsme hospodařili nás informovala hospodářka I. Hapalová. nakonec jsme si po diskuzi odsouhlasili usnesení a pak již nic nebránilo k posezení u dobrého jídla a pití. Tady se rozebraly i věci, které na oficiálním jednáním nezazněly. V pozdních hodinách jsme uklidili sokolovnu a šli domů.


21.2.2012 - Valná hromada 24. února

Výbor Tělocvičné jednoty Sokol Velká svolává na pátek 24. 2. 2012 Valnou hromadu. Začátek jednání je stanoven na 18:30 hodin.
 • Zahájení – přivítání hostů
 • Volba mandátové komise
 • Volba návrhové komise
 • Zpráva mandátové komise o počtu členů a schopnosti VH o usnášení
 • Kontrola usnesení z minulé valné hromady
 • Zpráva o činnosti za minulé období a rámcový plán na rok 2012
 • Zprávy o sportovní činnosti, volejbalového oddílu a činnosti taneční skupiny
 • Zpráva o hospodaření a návrh rozpočtu na rok 2012
 • Diskuse
 • Návrh na usnesení
 • Závěr-občerstvení, volná zábava
Účast všech členů nutná!!!

16.2.2012 - Dětský maškarní karneval

V neděli 13. 2. 2012 se sokolovna zcela zaplnila různými maskami, objevily se princezny, krásné čarodějnice, čerti, černokněžníci, různá zvířátka a mnoho dalších pohádkových postav. Tak, jako každý rok se zde konal Dětský maškarní karneval Nejen děti, ale i jejich dospělý doprovod soutěžily o mnoho cen, tančili, či jinak vyváděli. Velkou radost měli i z více jak sta nafukovacích balonků, které vypadly ze sítě zavěšené pod stropem.
Pro nás byla největší odměnou radost a spokojenost dětí, ale i dospělých z vydařeného nedělního odpoledne.
Akce se konala za podpory Grantového programu města Hranice, hasičů z Velké a Sokolů.31.1.2012 - Hasičský ples 11. února

V sobotu se bude v sokolovně ve Velké konat hasičský ples a to od 20 hodin. Nachystáno je bohaté občerstvení, tombola a kultůrní vystópení. Srdečně zvou hasiči z Velké.

30.1.2012 - Maškarní karneval 12. února

Dovolujeme si vás pozvat na maškarní karneval pro děti, který se bude konat 12. února 2012 od 14 hodin v sokolovně ve Velké. Na programu budou hry a soutěže s cenami pro vaše nejmenší. Zajištěn je také zábavní program ve formě tance a vystoupení. Občerstvení je pro všechny věkové kategorie zajištěno! Těšíme se!


30.1.2012 - Ping-pong - Turnaj 28. ledna!

Dne 28. 1. 2012 uspořádala TJ Sokol Velká již 14. ročník turnaje ve stolním tenisu, který byl vypsaný v kategoriích ženy, muži a čtyřhra pro neregistrované. Turnaje se zúčastnilo v místní sokolovně 55 hráčů, což byl historický rekord, z toho 10 žen.

VÍCE O PING-PONGOVÉM TURNAJI ZDE


27.1.2012 - Ping-pong - Turnaj 28. ledna!

Dovolujeme si Vás pozvat na turnaj ve stolním tenisu, který je určen pro neregistrované hráče a pro registrované hráče hrající nejvýše okresní přebor III. třídy (okres Přerov) nebo II. třídy (Nový Jičín) a kteří mají 50,00 procent a méně vítězných utkání (pro obohacení startovního pole).

POZOR !! Kdo nesplní požadovaná kriteria se nebude moci zúčastnit turnaje.
Kontrola - Tabulky soutěží

Datum: 28. 1. 2012
Prezentace : 8:30 - 9:30
Zahájení : 9:45
Startovné : 50 Kč, klobása + limo v ceně
Herní systém: bude stanoven podle počtu účastníků
Ceny : 1., 2. a 3. místo v kat. muži + ženy, 2 ceny losované ze všech startujících
Kontakt a přihlášky: jsedenka@seznam.cz

16.1.2012 - Tradiční sokolský ples se povedl

Na ples přijeli tancuchtiví návštěvníci nejen z Velké a Hranic, ale i z širokého okolí. Sokolovna se slušně zaplnila. V kulturním programu napřed vystoupila děvčata z tanečního kroužku Stepping Mothers v samostatné vystoupení. V další části programu vystoupili členové Sokola se skladbou Pity pity pa. Obě skladby nacvičila Š. Hlavinková. V bufetu se podával srnčí guláš, řízky z bramborovým salátem nebo s chlebem a jednohubky, které členky Sokola vyrábí před plesem.V pekle bylo devět různých značek vína a samozřejmě i něco ostřejšího. Do tomboly věnovali ceny různí sponzoři, tímto jím ještě jednou děkujeme. O dobrou náladu se starala hudební skupina Rytmik z Valašského Meziříčí. Někteří návštěvníci z vydařeného plesu odcházeli takřka nad ránem.


2.1.2012 - Sokolský ples 14. ledna; PF 2012

Na sobotu 14. ledna 2012 pro Vás opět chystáme tradiční sokolský ples ve Velké, který se bude konat od 20.00 hod v místní sokolovně. Hraje Rytmik, je připravená bohatá tombola i občerstvení, kulturní vystoupení a vstupné 80,- kč. Srdečně zvou pořadatelé!
 
-= Pour Feliciter 2012 =-
Děkujeme vám za přízeň v uplynulém roce a v novém roce 2012 vám všem přejeme pevné zdraví a mnoho štěstí a úspěchů! V roce 2012 jsou pro vás naplánované zábavné i sportovní akce, na kterých se těšíme naviděnou!

PF = z fr. pour feliciter -> více...