Sponzoři
a podporovatelé


TopArt
reklamní studio

webSEO - reklama na internetu
SEO optimalizace
,
reklama na internetu,
tvorba www stránek

Tvorba web stránek

Podporují nás
Město Hranice

Archív aktualit 2022 Archív aktualit 2021 Archív aktualit 2020 Archív aktualit 2019 Archív aktualit 2018 Archív aktualit 2017 Archív aktualit 2016 Archív aktualit 2015 Archív aktualit 2014 Archív aktualit 2013 Archív aktualit 2012 Archív aktualit 2011 Archív aktualit 2010

Archiv aktualit 2017Stepařské soustředění
v uplynulém víkendu 3. - 4. 11. 2017 u nás v sokolovně ve Velké se vydařilo.Tančili jsme, stepovali a vyráběli ozdoby na obecní vánoční stromeček.
Děkujeme všem za podporu - sokolům i rodičům! Sestry Hlavinkovy

 


7.10. - Brigáda ve Velké od 8:30
7.10.2017 se členové sokola sešli na  pravidelné podzimní brigádě v sokolovně.
Byl proveden celkový úklid sokolovny, umytí oken, úklid nářaďovny, skříni, sklepa, úklid kolem sokolovny atd. Letos jsme ještě dokončili práce na soklu, který jsme zahájili již v červnu. Po provedené práci  všichni něco dobrého zakousli a popili. Udělalo se kus práce a za to patří všem zúčastněným poděkování.
  


Dne 16.9.2017 uspořádal Sokol Velká s Hasiči a osadním výborem ve Velké  setkání rodáků a bývalých žáků školy ve Velké.
Byl připraven program .V prostorách osadního výboru byly instalovány panely,  na kterých byly fotografie z z činnosti a historie Sokola a Hasičů z Velké. Bývali žáci a rodáci si mohli prohlédnout novou hasičskou zbrojnici, byl přistaven autobus, který všechny především přespolní zájemce povozil po Velké a Lhotce. Následovalo setkání v sokolovně, kde byla  vřele přivítána poslední paní učitelka ze školy paní Dvořáková a dlouholetá kuchařka  ze školní jídelny paní Bláhová. Následovalo vystoupení taneční vystoupení dětí ze Sokola  a společné vystoupení sokolů a hasičů se skladbou "Spartakiáda". Následovala volná zábava, při kterém se vzpomínalo na školní léta, tančilo a občerstvovalo z dobře zásobovaného bufetu a pekla.
 
13.6.2017 jsme zahájili práce na opravě soklu kolem sokolovny.
Na tuto akci jsme dostali grant od Města Hranice. Grantem nebyly pokryty veškeré náklady, proto jsme museli přiložit ruku  k dílu a osekat sokl. Práce šly dobře i díky bezplatně zapůjčeným bouracím kladivům.
   Valná hromada - pátek 3.3.2017 od 18 hodin
Výbor tělocvičné jednoty Sokol Velká svolává na pátek 3.3.2017 valnou hromadu, začátek jednání je v 18 hodin. Občerstvení zajištěno!
 • zahájení - přivítání hostů
 • volba mandátové komise
 • volba návrhové komise
 • zpráva mandátové komise o počtu členů a schopnosti VH o usnášení
 • kontrola usnesení z minulé VH
 • zpráva o činnosti za minulé období a rámcový plán na rok 2017
 • zpráva o sportovní činnosti
 • zpráva o hospodaření a návrh rozpočtu na rok 2017
 • volba delegáta na župy, vyslance a jejich náhradníky
 • diskuze
 • návrh na usnesení
 • závěr, občerstvení a volná zábava


Divadelní spolek Tyl Drahotuše

154.sezóna

Roman Krejčíř

Kdopak to zvoní?

Režie: Jaroslav Vašek

Osoby a obsazení:

Gábina Vlasta Navrátilová, Ondřej Vítězslav Mik, Bedřich Marian Kopčil, Eva Blanka Benešová, Policie Alois Kettner, Jana Marie Dančáková, Richard Luděk, Preněk, Smrt Pavla Tvrdoňová, Karel Petr Vrána, Klára Marie Dančáková, Sylva Pavla Tvrdoňová, Hudba Michal Valenta, Zpěv Kryštof Janáček, Nápověda Anna Vojkůvková, Světla, zvuk Radomír Beneš, Ondřej Bernkopf

Kdopak to zvoní?
Je to autorská hra místního obyvatele Velkých Opatovic pana Romana a poprvé byla uvedena v r.2013.

Slovo autora:

Lehce morbidní komedie ze současnosti s detektivní zápletkou o propletených vztazích nejen manželského čtyřůhelníku. Hlavní hrdina Ondra prožívá idylické období, kromě své manželky udržuje poměr i s milenkou. Jeho žena nezahálí a má také svého milence. Podle některých psychologů, ideální manželství. Jednoho večera celá pravda vyjde najevo a Ondra se ocitne v tvrdé realitě. Ale i v krizi by si měl člověk dávat pozor na to, co si přeje. Protože když se jedno Ondrovo nepovedené přání vyplní – musí podat nadlidský výkon, aby se z ošemetné situace dostal se zdravou kůží. Láska může být inspirativní, ale i velmi nebezpečná, což potvrdí psycholog z vyhlášené manželské poradny. Když se sám ocitne v roli svého pacienta zjistí, že všechny poučky jsou na nic a vše spěje k zaručeně nečekanému rozuzlení.
 


 

Článek s fotkami z maškaráku na Hranickém deníku->


VÝSLEDKY PINEC – VELKÁ 19. ROČNÍK

Dne 28. 1. 2017 uspořádala TJ Sokol Velká již 19. ročník turnaje ve stolním tenisu, který byl vypsaný v kategoriích ženy, OPEN a čtyřhra, pro neregistrované. Turnaje se zúčastnilo v místní sokolovně 35 hráčů, z toho 5 žen. Po tuhých bojích v základních skupinách v kategorii OPEN postoupilo nejlepších šestnáct hráčů do vyřazovacího pavouka, kde se rozhodovalo o umístění. Zaslouženým vítězem se stal Pompa Marcel z Hranic.

Ženy se utkaly systémem 2x „každá s každou“ a suvereně vyhrála Magda Mikalová z Vrážného, která se umístila i v kategorii OPEN.

I letos se konal turnaj ve čtyřhře a bylo to pěkné zpestření celého sportovního dne. Šťastnými vítězi se stala dvojice Pompa Marian a Pompa Marcel z Hranic. V každé kategorii byli nejlepší odměněni hodnotnými cenami. Cenu pro nejstaršího hráče dostal pan Petr Miroslav, ročník 1947.

VŠEM BLAHOPŘEJEME

Celou výsledkovku, historii všech 19. ročníků a fotogalerii je možno si prohlédnout na stránce www.pinec-velka.blogspot.cz

Kategorie muži:

1. Pompa Marcel Hranice

2. Mikulák Petr Hodslavice

3. Mikalová Magda Vrážné

 

Kategorie ženy:

1. Mikalová Magda Vrážné

2. Tvrdoňová Iva Hranice

3. Pospíchalová Marta Hranice

 

Kategorie čtyřhra:

1. Pompa Marian Hranice

Pompa Marcel Hranice

2. Pospíchal Radek ml. Hranice

Pospíchal Radek st. Hranice

3. Steiner Zdeněk Velká

Hapala Josef Velká

 

29. ledna 2017, Valenta Emil

 

 


Ping-pongový turnaj - 19. ročník, 28.1.2017
Dovolujeme si Vás pozvat na turnaj ve stolním tenisu, který je určen pro neregistrované hráče a pro registrované hráče hrající nejvýše okresní přebor III. třídy - max 50 procent a IV. třídy - max 60 procent (okres Přerov), nebo II. třídy (Nový Jičín) a kteří mají 50,00 procent a méně vítězných utkání (pro obohacení startovního pole).

POZOR !! Kdo nesplní požadovaná kriteria se nebude moci zúčastnit turnaje.

Datum:  28. 1. 2017
Prezentace : 8:30 - 9:30
Zahájení : 9:45
Startovné : 70 Kč, klobása + limo v ceně
Herní systém: bude stanoven podle počtu účastníků
Ceny : 1., 2. a 3. místo v kat. muži + ženy, 2 ceny losované ze všech startujících

Více informací na pinec-velka.blogspot.cz