Možnosti pronájmu prostor

Je Váš termín v sokolovně volný??

Veškeré sokolské prostory (sál, přísálí, balkon, bar i peklo, hřiště i sokolská zahrada) lze pronajmout pro pořádání různých akcí od soukromých až po rozsáhlejší firemní teambuildingy.

K dispozici je řada prostor včetně vekovního krytého posezení, které je velice příjemné v létě a nezkazí jej ani špatné počasí.
Další vybavení, jako gril, udírna i plně vybavený výčep a bar a jiné služby po domluvě.
Velkokapacitní sál lze obsadit stoly a židlemi pro školení a posezení nebo může sloužit jako taneční parket. Sokolské hřiště je výborné pro sportovní aktivity třeba při firemních akcích, můžete si zahrát cokoli Vás napadne...

Pro Vaše nejmenší máme krásné nové dětské hřiště, na kterém se jistotně děti zabaví a nehrozí zde žádné riziko vážného úrazu (hřiště je schváleno EU).

Prostory sokolovny i celé hřiště je možno pronajmout za účely:

• pořádání soukromých akcí
  • firemní akce a večírky se sportovním vyžitím (teambuilding)
  • oslavy narozenin, výročí, rodinné oslavy
  • školení a semináře s větším počtem účastníků
  • pořádání svateb
  • divadla a představení
Velice oblíbené jsou v poslední době svatby, jelikož naše prostory umožňuji flexibilitu - třeba při špatném počasí se lze přesunout do krytých prostor sokolovny.

V případě zájmu o pronájem nás kontaktujte!

Miloš Krajíček

Miloslav Cvek