X. ročník prázdninového volejbalového turnaje

Za krásného letního počasí se v sobotu 21.8.2010 uskutečnil již X.ročník prázdninového volejbalového turnaje smíšených družstev. Účastnilo se jej 11 družstev jak z blízkého okolí Hranicka(Střítež, Drahotuše, Hustopeče), tak ze vzdálenějších měst(Bystřice pod Hostýnem, Vsetín, Valašské Meziříčí, Brno).

Základní skupiny a finálové boje

Družstva byla rozdělena do dvou skupin, kde pořadí určil hrací systém každý s každým na dva hrané sety do 25. Druzí ve skupinách skončili hráči Kroměříže a Aliens(Brno) a utkali se o konečné třetí místo turnaje, které nakonec získali brněnští volejbalisté. První příčky ve skupinách obsadili Assimo(Vsetín, VM) a domácí sokoli z Velké. Ve finále byly k vidění krásné volejbalové zákroky a vyhecované boje o míč, které měly silný vliv na psychiku hráčů. Zřejmě psychicky odolnější Velká našla po náročném dni poslední zbytky sil a několika po sobě jdoucími bloky a tvrdými smeči si vytvořila vedení, kterému se již Assimo nedokázalo přiblížit, a tak domácí sokoli z Velké za podpory přihlížejících porazili ve finále Assimo 2:0 a obsadili celkové první místo v turnaji.

Stříteži těsně unikla možnost hrát o stupně vítězů

V silné sestavě byla Střítež, která je v poslední době ve výborné formě a podává skvělé výkony, ale los jí určil těžkou skupinu, což jí uzamklo možnost boje o hodnocené stupně. Věřím, že forma půjde nahoru a i když by byl příště los opět nevlídný, střítežští volejbalisté si s tím jistě šikovně poradí a předvedou pěkný a přesný volejbal!

Večerní posezení tradičně nezklamalo...

Večerní posezení bylo ozdobeno kytarovým uměním "Lišáka" a Jirky z Bystřice, kterým děkujeme! Někteří se na večerní posezení "chystali" celý den a tak to bylo na některých poznat už po vyhlašování výsledků turnaje.

Celkové pořadí turnaje:

2. ASSIMO(Vsetín, VM)
3. Aliens(Brno)
4. Kroměříž
5. T.J. Střítež nad Ludinou
 ...zbytek bude doplněn

Další fotky na Facebooku!

23.8.2010 Marek Beneš