Sponzoři
a podporovatelé


TopArt
reklamní studio

webSEO - reklama na internetu
SEO optimalizace
,
reklama na internetu,
tvorba www stránek

Tvorba web stránek

Podporují nás
Město Hranice

Archív aktualit 2022 Archív aktualit 2021 Archív aktualit 2020 Archív aktualit 2019 Archív aktualit 2018 Archív aktualit 2017 Archív aktualit 2016 Archív aktualit 2015 Archív aktualit 2014 Archív aktualit 2013 Archív aktualit 2012 Archív aktualit 2011 Archív aktualit 2010

X. ročník prázdninového volejbalového turnaje


   Za krásného letního počasí se v sobotu 21.8.2010 uskutečnil již X.ročník prázdninového volejbalového turnaje smíšených družstev. Účastnilo se jej 11 družstev jak z blízkého okolí Hranicka(Střítež, Drahotuše, Hustopeče), tak ze vzdálenějších měst(Bystřice pod Hostýnem, Vsetín, Valašské Meziříčí, Brno).

Základní skupiny a finálové boje

   Družstva byla rozdělena do dvou skupin, kde pořadí určil hrací systém každý s každým na dva hrané sety do 25. Druzí ve skupinách skončili hráči Kroměříže a Aliens(Brno) a utkali se o konečné třetí místo turnaje, které nakonec získali brněnští volejbalisté. První příčky ve skupinách obsadili Assimo(Vsetín, VM) a domácí sokoli z Velké. Ve finále byly k vidění krásné volejbalové zákroky a vyhecované boje o míč, které měly silný vliv na psychiku hráčů. Zřejmě psychicky odolnější Velká našla po náročném dni poslední zbytky sil a několika po sobě jdoucími bloky a tvrdými smeči si vytvořila vedení, kterému se již Assimo nedokázalo přiblížit, a tak domácí sokoli z Velké za podpory přihlížejících porazili ve finále Assimo 2:0 a obsadili celkové první místo v turnaji.

Stříteži těsně unikla možnost hrát o stupně vítězů

V silné sestavě byla Střítež, která je v poslední době ve výborné formě a podává skvělé výkony, ale los jí určil těžkou skupinu, což jí uzamklo možnost boje o hodnocené stupně. Věřím, že forma půjde nahoru a i když by byl příště los opět nevlídný, střítežští volejbalisté si s tím jistě šikovně poradí a předvedou pěkný a přesný volejbal!

Večerní posezení tradičně nezklamalo...

Večerní posezení bylo ozdobeno kytarovým uměním "Lišáka" a Jirky z Bystřice, kterým děkujeme! Někteří se na večerní posezení "chystali" celý den a tak to bylo na některých poznat už po vyhlašování výsledků turnaje.
 

Celkové pořadí turnaje:

1. T.J. Sokol Velká
2. ASSIMO(Vsetín, VM)
3. Aliens(Brno)
4. Kroměříž
5. T.J. Střítež nad Ludinou
 ...zbytek bude doplněn


 

Další fotky na Facebooku!


23.8.2010 Marek Beneš