Volejbalový turnaj 27.8.2011

Ve slunnou sobotu 27. srpna 2011 se konal na kurtech u sokolovny ve Velké tradiční prázdninový volejbalový turnaj smíšených družstev. Letos to byl již XI. ročník a zúčastnilo se jej 8 družstev z okolí Hranicka a dorazil i tým z Karviné.
volejbalový turnaj logoZa převelice "přepříjmeného" počasí (bylo opravdu hodně teplo, rtuť teploměru se vyšplhala až ke 33 °C ve stínu a sluníčko prakticky nezalezlo za jediný mráček a k tomu vítr) se družstva utkala každý s každým na dva hrané sety do 20 ve 2 skupinách. První dvě družstva postoupila do finálové skupiny, poslední dvě do skupiny o umístění, kde u obou následoval stejný systém.
Všechny zápasy byly poměrně hodně vyrovnané a prakticky zde nebyl jasný favorit. Nakonec tým Interdekor z Karviné vybojoval ve finálové skupině nejvíce bodů a celkově obsadil zasloužené první místo, druzí skončili domáci sokoli z Velké a třetí družstvo z Lipníka.
Účastníci měli k dispozici bohaté občerstvení ve formě kotlíkového guláše /novinka/, klobás, zmrzliny a samozřejmě piva i dalších alko i nealko nápojů.

Fotky budou postupem času doplněny.

Všem družstvům děkujeme za účast a těšíme se naviděnou na dalším turnaji ať už ve Velké nebo jinde!

Konečné pořadí turnaje:

1. Interdekor - Karviná