Volejbalový turnaj 29.5.2010

31.5.2010 Marek Beneš

turnajDne 29.5.2010 se na kurtech T.J. Sokola Velká uskutečnil VII. ročník župního volejbalového turnaje smíšených družstev, který byl zorganizván jako OPEN. Přihlášeno bylo 12 volejbalových týmů z blízkého okolí, z toho 2 týmy usilovaly o postup do II. kola(tučně).

Přihlášené týmy

T.J. Sokol Velká, T.J. Sokol Dřevohostice, Veteráni, NEVADA, Zájmový kroužek, Rigor Mortis, Pila, STORCK, T.J. Střítež, Prasečí oči, Těžký míč a COŽE.

Hrací systém a další informace

turnajDružstva byla rozdělena na 2 skupiny po 6, do nichž byla zvlášť nasazena 2 družstva bojující o postup do II.kola. Hrálo se na dva hrané sety do 20 s bodovým ohodnocením výsledku 0, 1, 2 nebo 3 body. Nasazená družstva potvrdila svou sílu a vlastní skupinu s přehledem vyhrála(T.J. Sokol Velká a T.J. Sokol Dřevohostice).
turnajFinálové boje se odehrály na 2 vítězné sety do 25. O 3. místo si zahráli Veteráni a NEVADA, finále patřilo Dřevohosticím a Velké. Veteráni využili svých dlouholetých zkušeností, porazili NEVADu a obsadili 3. místo. Dřevohostice porazily Velkou 2:0 i přes značnou podporu domácích fanoušků a tak postupují do II. kola tyto 2 finálové týmy: Velká a Dřevohostice. Družstva na 1. - 3. místě obdržela věcné ceny a poháry, vítězné družstvo obrželo i putovní pohár.
II. kolo se koná 26.6. také ve Velké a již potvrdilo účast 5 týmů.

Díky vydařenému počasí se na volejbalová klání přišlo podívat i mnoho diváků, za což děkujeme!

1. T.J. Sokol Dřevohostice
  3. Veteráni
  4. NEVADA

Všem týmům děkujeme za účast a těšíme na další setkání!