PINEC – VELKÁ 16. ROČNÍK

Dne 1. 2. 2014 uspořádala TJ Sokol Velká již 16. ročník turnaje ve stolním tenisu, který byl vypsaný v kategoriích ženy, muži a čtyřhra, pro neregistrované. Turnaje se zúčastnilo v místní sokolovně 32 hráčů, z toho 5 žen. Po tuhých bojích v základních skupinách v kategorii mužů postoupilo šestnáct nejlepších do vyřazovacího pavouka, kde se rozhodovalo o umístění. Zaslouženým vítězem se stal Pompa Marcel z Hranic.

Ženy se utkaly systémem „každá s každou“ dvoukolově a přesvědčivě vyhrála Martinčíková Hanka z Nového Jičína.

I letos se konal turnaj ve čtyřhře a bylo to pěkné zpestření celého sportovního dne. Šťastnými vítězi se stala dvojice Lakomý Zdeněk a Vařílek Miroslav z Oder. V každé kategorii byli nejlepší odměněni hodnotnými cenami. Cenu pro nejstaršího hráče dostal pan Petr Miroslav, ročník 1947.

VŠEM BLAHOPŘEJEME
Celou výsledkovku, historii všech 16. ročníků a fotogalerii je možno si prohlédnout na stránce www.pinec-velka.unas.cz.

Další umístění.

Kategorie muži: